Загинув, захищаючи Україну !
Сьогодні, 15 жовтня, Грицівська громада знову в жалобі. Віддаючи шану та славу, небайдужі грицівчани навколішки, з тугою в серці та зі слізьми, з синьо-жовтими прапорами та квітами проводжали в останню путь героя-захисника Сергія Главацького, який віддав своє життя за Україну, за її волю, за її незалежність.
Главацький Сергій Георгійович, 1971 року народження, закінчив Грицівську восьмирічну школу, пізніше навчався у Грицівському ВПТУ №38.
Впевнений у собі, товариський, мужній, хоробрий воїн стояв на передових позиціях, захищаючи рідну землю від ворога. Задля перемоги України у цій жорстокій війні загинув під час виконання бойового завдання. Надійну опору та вірного друга втратила дружина.
Сергій назавжди залишиться в серцях близьких друзів та бойових побратимів! Жителі громади у скорботі схиляють голови перед подвигом воїна-захисника.
Слава Україні!
Героя Слава!
Герої не вмирають!
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/11-1-1024x768.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/33-1-1024x771.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/22-1-1024x768.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/44-1-1024x768.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/55-1-956x1024.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/66-1-939x1024.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/99-1024x802.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/77-1-971x1024.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/88-1-1024x754.jpg)