Вітаємо всіх діточок з Днем захисту дітей!
Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей — прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського та здійснення мрій і сподівань на краще.
Сьогодні – особливе свято, бо вся країна стоїть одним фронтом за те, щоб побороти загарбника та захистити наше найцінніше.
Напередодні Дня захисту дітей, службою у справах дітей Грицівської селищної ради спільно з працівниками «Центру надання соціальних послуг», поліцейським офіцером громади відвідано дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського пікулування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Дітям вручені подарунки та солодощі.
Служба у справах дітей Грицівської селищної ради щиро вітає усіх дітей зі святом! Дорогі діти, міцного здоров’я вам, успіхів, добра, безмежного щастя та мирного неба. Дякуємо усім, хто допомагає дітям у важкі часи війни!
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_8307-1024x768.jpeg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_8304-1024x768.jpeg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/C318F8C9-E3BE-48A8-AE8B-2E9A60FC34D4-576x1024.jpeg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/A34E775F-E7F1-41D0-B1F3-5EFDA50E8275-576x1024.jpeg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_8460-1024x724.jpeg)