Увага ❗️❗️❗️
Проєкт «ПОРУЧ» повертається!!! Раді повідомити, що роботу проєкту «ПОРУЧ» в Грицівській громаді продовжено. Минулих вихідних, за сприяння дирекції Грицівського ліцею, було проведено перші заняття. Запрошуємо взяти участь дітей віком 5-16 років в наступних спортивних заняттях, які відбудуться 17.12 та 18.12 об 11:00 в приміщенні спортивного залу Грицівського ліцею.
✔️За деталями звертайтеся за тел. 0686396462 (Максим).
Відновлення через спорт – новий напрямок спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ – ПОРУЧ, який має на меті забезпечити психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни.
✔️Спортивну складову проєкту реалізують благодійний фонд “Розвиток футболу України” у партнерстві з Українською асоціацією футболу та за підтримки дитячого фонду УЄФА.
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/1-1024x766.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/2-766x1024.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/3-766x1024.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/4-1024x766.jpg)