Слова вдячності Благодійному Фонду “Рідні Люди”
Грицівська селищна рада, КУ «Центр надання соціальних послуг», Служба у справах дітей висловлюють слова щирої вдячності Благодійному Фонду «Рідні Люди», за надану допомогу см’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах та проживають на території нашої громади.
Благодійний Фонд «Рідні Люди» – організація, яка взяла на себе не просту місію – місію допомагати людям і нести добро у цей світ, обєднувати небайджих людей навколо благодійних проектів, задля реалізації більшої кількості програм для забезпечення допомогою найвразливіших верств населення України.
Завдяки зусиллям Благодійного Фонду «Рідні Люди», протягом вересня – листопада поточного року, 10 сімей нашої громади, у яких виховується 32 дитини, забезпечено найнеобхіднішими новими меблями.
Дякуємо за турботу і участь, підтримку та Ваші щирі і чуйні серця. За те що Ви не стоїте осторонь проблем простих людей. Нехай зроблене добро повертається до Вас сторицею Бажаємо Вам всіяких благ і процвітань. Мирного неба над головою.
Слава Україні та Збройним Силам України!
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/07C95A19-B563-4F18-9645-DDFBDC1F31EE-1024x768.jpeg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/7C799344-2EDF-4CF1-9DF7-A7B05A301A2F-1024x768.jpeg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/036B4EA6-EECF-485D-8100-D698792DD4F2-768x1024.jpeg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/366FF1A9-77D1-4E46-A13C-2040EE4E7043-768x1024.jpeg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/734C066A-C553-4153-8183-DC84275FCA86-1024x768.jpeg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/4254A031-7FFF-46EC-8F9C-C9D15BB2B256.jpeg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/A4A7DC96-07DE-47D4-9CB0-6D93FB32CF93-1024x768.jpeg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/9380524B-8505-4C5D-8C9A-9924FE6E7818-1024x768.jpeg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/DA5380A3-5BEA-4346-A15B-8A87DB437B7C-1024x768.jpeg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/B40894EB-DEB2-46AD-B2B3-BDC1F3710070-768x1024.jpeg)