“Діти громади” отримали подарунки до Дня знань
Напередодні дня знань, начальник служби у справах дітей Грицівської селищної ради Наталія Паламарчук спільно з поліцейським офіцером громади Сергієм Слабою, вручили шкільні канцелярські набори маленьким мешканцям нашої громади.
Шкільне приладдя для дітей закуплено в межах реалізації Програми захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання «Діти громади» Грицівської селищної ради на 2022-2025 роки, яка спрямована на підтримку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставиннах.
Служба у справах дітей Грицівської селищної ради щиро вітає усіх діточок громади з Днем знань! Бажає успішно приступити до навчання, перемагати всі труднощі новими вміннями та знаннями, щоб весь навчальний рік був для них у радість і на користь.
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG-df24d8a42ca6aefb6d5b93aa1c145efc-V.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/2-1024x1004.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/1-667x1024.jpg)