День захисту дітей
День захисту дітей – це добре і радісне свято. Разом з тим, це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя і щастя дітей. Діти – найдорожче багатство кожної людини. Вони майбутнє держави, яке формується у сьогоденні. В них – надія на щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду.
З нагоди відзначення цього свята службою у справах дітей Грицівської селищної ради спільно з поліцейським офіцером громади, працівниками «Центру надання соціальних послуг» відвідано сім’ї опікунів, піклувальників та сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах. Дітям вручені подарунки та солодощі.
Також, закладами дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти громади, проведено ряд заходів до Дня захисту дітей.
З 10.00 – 12.00 год проводились заплановані заходи закладами культури Грицівської ТГ.
О 10.00 год розважальну програму провів Грицівський ЗПО «Школа сприяння здоров’ю». Після чого, всі діти були запрошенні на спортивний майданчик, де відбулась святкова шоу-програма від «Епіцентр Агро».
Служба у справах дітей Грицівської селищної ради вітає усіх дітей зі святом! Нехай їх щирий, життєрадісний, веселий сміх завжди радує дорослих та наповнює наше життя щастям. І найкращою винагородою нам будуть усміхнені обличчя та сяючі очі малечі.
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/7-1-1024x657.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/8-1-1024x768.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/10-1-1024x768.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/13-1-1024x768.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/15-2-1024x962.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/17-2-1024x768.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/IMG_4412-1.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/IMG_4413-1.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/IMG_4414-1-1024x862.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/IMG_4416-1.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/IMG_4420-1-731x1024.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/IMG_4421-1-509x1024.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/20220531_094448-1024x768.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/20220531_094518-768x1024.jpg)