До уваги підприємців та осіб, які мають бажання відкрити власну справу
Безкоштовна Національна онлайн-школа для підприємців на онлайн-платформі «Дія.Бізнес».Дізнайтесь, як заснувати власне підприємство, правильно вести бухгалтерську звітність, складати фінансовий план, отримати фінансування на розвиток своєї бізнес-ідеї, просувати продукт і управляти командою.Деталі за посиланням: https://business.diia.gov.ua/school
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/1-1024x652.png)