Обласна комісія з ТЕБ і НС переглянула обмеження, введені з метою запобігання поширенню в області COVID-19
На сьогоднішньому засіданні, яке провів голова облдержадміністрації Дмитро Габінет, обласна комісія з ТЕБ і НС переглянула обмеження, введені з метою запобігання поширенню на території Хмельницької області COVID-19.
Отже, в області і далі діють загальні обмеження, передбачені постановою Кабінету Міністрів України, такі, як перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, проведення масових заходів за участю більше однієї особи на 5 метрів площі будівлі або території, діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, робота після 23-ї та до 7-ї години розважальних закладів (нічних клубів), ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів, тощо
![](https://www.adm-km.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/4-12-scaled.jpg)
Окремо рішенням комісії передбачено заборону посадки та висадки пасажирів за межами автостанцій при здійсненні регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень автомобільним транспортом у Нетішині, Шепетівці, Красилові, Старокостянтинові та Летичеві
Також у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації на території Летичівського, Старокостянтинівського та Красилівського районів, міст Шепетівка та Старокостянтинів заборонено діяльність хостелів. На території Летичівського району та міст Шепетівка і Старокостянтинів заборонено проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів. У Летичівському районі також під забороною відвідування закладів дошкільної освіти і робота закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів.
![](https://www.adm-km.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/2-13-scaled.jpg)
![](https://www.adm-km.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/1-10-scaled.jpg)