В Україні своє професійне свято відзначають бухгалтери та аудитори!
День бухгалтера та аудитора має щорічний характер і відзначається в Україні на підставі Указу президента від 18 червня 2004 року.
Дата професійного свята, 16 липня, була встановлена, тому що саме в цей день в Україні, в 1999-му році, прийняли довгоочікуваний закон, де були закріплені основні положення “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”.
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/1594812053-2461-300x200.jpg)
Бути бухгалтером – це покликання, а особливо в нашій країні, з її непростим законодавством, що часто змінюється. За кожне своє рішення бухгалтер несе відповідальність, і саме від бухгалтера залежить успіх і процвітання підприємства.
Бажаємо вам мудрості та терпіння!
Нехай ваша звітність буде бездоганною, документація правильною, розрахунки
своєчасними, а фінансові потоки – контрольованими!
Нехай робота приносить вам задоволення, а керівництво визнає ваші заслуги і
гідно оцінює вашу працю!
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/1594816324_1594732469-5176.jpg)
А ще бажаємо вам завжди знаходити час для відпочинку, спілкування і радісних емоцій, адже життя – це не тільки робота, і потрібно насолоджуватися всіма його гранями!
Міцного вам здоров’я, благополуччя, любові і всього того, що є щастям саме для вас!
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/a70e61ce6c91-300x210.jpg)