30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми
Щороку 30 липня, починаючи з 2014 року, світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.
Управлінням соціального захисту населення Шепетівської районної державної адміністрації було проведено інформаційно-просвітницький захід, метою якого було проінформувати населення про те, що незважаючи на здійснення певних зусиль з боку держави в напрямку протидії торгівлі людьми – ця проблема залишається актуальною і має стійкі тенденції до поширення.
Через військову агресію рф жінки та діти змушені покинути Україну та прямувати до сусідніх держав; чоловіки, що залишаються всередині країни, втрачають роботу і дохід; обмежені можливості забезпечити головні потреби внутрішньо переміщених осіб, біженців та постраждалих від війни. Внаслідок цього виникає ще більший ризик торгівлі людьми.
Щоб не стати жертвою торгівлі людьми: запам’ятайте і розкажіть
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/296125363_434689235371439_6350567414303302634_n-1024x968.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/296170475_434689232038106_3394803655081618363_n-1024x538.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/296171975_434689215371441_8066424093750642459_n-723x1024.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/296208279_434689292038100_3610027724858356319_n-721x1024.jpg)