Що потрібно знати, щоб не стати жертвою торгівлі людьми в інших країнах
На сьогодні одним із най ганебніших явищ, які існують у сучасному світі є торгівля людьми. Це явище, яке порушує права людини, принижує її честь та гідність. Щороку по всьому світі мільйони людей, які шукають кращої долі, потрапляють у трудове рабство.
Щоб не стати жертвою торгівлі людьми в інших країнах, ознайомтесь з правилами безпеки після перетину державного кордону.
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/62de5358af47b__-E-_-I--1024x576.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/62de535608c1f-643x1024.jpg)